Klara Doçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
BIOGRAFIA: Klara Doçi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Klara ka mbaruar liceun artistik për kitarë, ndërsa tani është studente e vitit të parë në Universitetin e Arteve. Në Shtator 2019, Klara Doçi merr pjesë në Kënga Magjike 2019 me këngën "Bashke". Aho prek për herë të parë skenën e festivalit “Kënga Magjike”, në kategorinë “New Artist”, ndonëse ka qenë pjesë e disa festivaleve muzikore në Shqipëri edhe jashtë....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

2 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Brikey

Onika

Arselinda Sheqeri

Keisi Medini

Valëza Zogaj

Ardita Begu

Eli Qorri

Keisi

Rigersa Zefi

Dorisa Pacolli


Tags: Klara Doçi, Klara Doci

Krijo Një Kartolinë