Klarita Shuli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Durrës 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Klarita Shuli është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 6 Prill 2018, Klarita Shuli & Sami Kallmi publikojnë videoklipin "Arome Myzeqeje". Muzika e këngës u punua nga Sami Kallmi & Rino Boci, teksti u shkrua nga Sami Kallmi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Rino Boci....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Neta Doko

Mirela Ibrahimi

Elona Cenaj

Dori Hibroj

Rajmonda Ademi

Irma Marku

Valbona Rushitaj

Xheni Bekolli

Ertea Veis

Sidorela Zeqaj


Tags: Klarita Shuli