Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Klaudia D.

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Emri i Vërtetë:
  • Klaudia Dodes
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
BIOGRAFIA: Klaudia D. është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 15 Shtator 2017, Klaudia D. publikon videoklipin "Me Pelqen". Më datë 1 Dhjetor 2017, Klaudia D. publikon videoklipin "My Lover". Më datë 20 Prill 2018, Klaudia D. publikon videoklipin "Jo Jo". Më datë 26 Korrik 2018, Klaudia D publikon videoklipin "Veç Thuje". Më datë 14 Shtator 2018, Klaudia D. publikon videoklipin "Sonte", në bashkëpunim me Jetmir....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dea Strica

Iva Aliko

Ola

Eniada

Enia

Bena

Zhorzheta Sota

Olsa Spata Ballguri

Rozeta Pohja (Rozi)

Matilda Mati

Tags: Klaudia D., Klaudia Dodes


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet