Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Klea Balukja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  73
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
BIOGRAFIA: Klea Balukja është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2015, Klea merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Rruge Qe Heshtin". Më datë 23 Prill 2015, Klea Balukja publikon videoklipin "Rruget Qe Heshtin". Më datë 9 Nëntor 2018, Klea publikon videoklipin "Herën E Parë". Videoklipi u prodhua nga Filmnation. Më datë 6 Korrik 2019, Klea publikon videoklipin "Hawaii". Më datë 7 Mars 2020, Klea publikon videoklipin "Ai". Teksti i këngës u shkrua nga Filloreta Raçi (Fifi), ndërsa orkestrimi u ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Blerta Pepa

Oreta Leka

Donjeta Morina

Arinda Gjoni

Wendi Mancaku

Arsinda

Irena Metalla

Vanesa Sono

Gjulia

Xhesika Polo

Tags: Klea Balukja, Klea


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet