Klea Cutra
Klea Cutra

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Dibër E Madhe Maqedoni E Veriut
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni E Veriut Maqedoni E Veriut
  • Mosha:
  • 18 Vjeç

Biografia

BIOGRAFIA: Klea Cutra është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Muzika është një talent i trashëguar në familjen e saj. Babai i saj është një kitarrist profesionist, po ashtu dhe daja është një kompozitor i njohur. Që prej moshës 11 vjeç ajo ka luajtur në piano, ndërsa prej një viti luan dhe në kitarë dhe ka qenë gjithashtu pjesë e disa aktiviteteve muzikore. Flet mirë turqisht, anglisht dhe luan basketboll e futboll. Klea ëndërron të bëhet këngëtare dhe aktore. Në vitin 2013, Klea Cutra merr pjesë në Gjen...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0