Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klea Fureraj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  150
 • Vendlindja:
 • Fier 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Greqi 
 • Mosha:
 • 19 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Klea Fureraj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. AUTOBIOGRAFI: Arti per mua eshte jete. Shpresoj ne te ardhmen te mos ju zhgenjeje. Ne karieren time (sado e vogel jam) kam marr shum cmime te ndryshme dhe jo vetem ne qytetin tim. Ju premtoj se une do arrij lart e me larte e do fitoj edhe me shume cmime me te medha. Ne moshen 4 vjecare kam hipur per here te pare ne skene ku kam kenduar kengen "macja dhe bubi". Caste qe nuk do ti harroj asnjehere. Me pas dalja ime ne skene u zgjerua dhe une mora ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rreze Bekteshi

Xhesika Pengili

Ilva Latifi

Arbnora Rexhepi

Lorina Dula

Melissa Magnanelli

Denisa Dehari

Djellona Krasniqi

Albana Berisha

Anika Berisha

Tags: Klea Fureraj


Komente mbi këtë artist