Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Klea Huta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  335
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Klea Huta është një këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Fillesat e Kleas kane qene pikerisht tek qendra artistike 'Sirea Film' me grupin 'Kripemjaltezat'. Duke zhvilluar shfaqje muzikore ose ndryshe 'Musical" jo vetem ne sallen e Akademise se Arteve dhe Teatrit te Operas dhe Baletit por ne mbare Shqiperine duke i dhuruar show dhe emocione shume prinderve e femijeve me elokuencen, talentin dhe sharmin qe i karakterizonte si grup.Me pas ajo u spikat si e talentuar ne fushen e muzikes dhe jo vetem. Perfo...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

8 🔥🔥

E dashura e

Elgit Dodës

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (5)

10
6
14
13
7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Elhaida Dani

Xhensila Myrtezaj

Ronela Hajati

Kejsi Tola

Samanta Karavella

Greta Koçi

Enca

Eni Koçi

Argjentina Ramosaj

Era Istrefi

Tags: Klea Huta


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet