A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kledi Rama

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Lezhe 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Kledi Rama është një këngëtar. Ai jeton ne Tirane. E ka filluar muziken qe ne moshen 16-vjecare, rreth vitit 2004-2005. Incizimi i pare ka qene kenga "Jemi shqitar" ne bashkepunim me Kuqi Mc, te cilet me pas, se bashku krijuan Grupin; Double-Headed (Dy krenare). Me tej ata se bashku incizuan kenget "Mend mos me shit","Sot eshte nata", "E njejta dite po shkon..." etj. Me pas ne grup u bashkuan edhe Rrepisti 623, i cili u be pjesetari me i ri i grupit ne vitin 2010.Se bashku at...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Philip

Akrep1

Gutti

Erto

Kappacobra

Master Anirom

Return Aga's

Blledi

Mc Koqe

Best T


Tags: Kledi, Kledi Rama

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019