TEKSTESHQIP

Klement
Columbiane
Lyrics
(Feat. Ilir Tironsi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Columbiane" kënduar nga Klement.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Publiku shqiptar çmon shumë edhe aspektin viziv, ndaj ky produkt muzikor u finalizua tek artdhashësit i plotësuar me mjaft shije edhe me anë të një videoklipi, i cili u publikua me datë 25 Dhjetor 2019. Autorë të muzikës janë Samuel Kodra & Ilir Tironsi, ndërsa arranzhimin e krijoi Samuel Kodra.