Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Samuel Kodra

Nuk ka akoma asnjë votë

Samuel Kodra është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Kushtrim Hajrullahu

Drinor Zymberi

Besnik Zikolli

Sami Aliu

Stivart Cela

Ilir Livoreka

Kadri Sherifi

Valentin Markvukaj

Rifat Maxhuni

Perparim Ademi

Tags: Samuel Kodra


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet