Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klepto - Hardy Bronx Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

..........................................................
Dojn me bo diss ti sje kerkush hic
Emnin skom nevoj me ta thon ti je bich
Si Avni Rrustemi 2 krisma Paris
Une pi canabis hajt tash bona diss
Kur tju hi kallashnik trupat .........
Tu u sill naper bot ska sen gratis
Kat sillesh e ki ka ni ...............
Ju sjeni normal na jem apnormal
Prej ktu der apnormal ta bina origjinal
Qishtu jena natyral kriminal mos e nal
Se ta futi ........................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendKlepto
Publikimi: 12/06/2011


Klepto - Hardy Bronx
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hardy Bronx".
3. Video është e këngës "Hardy Bronx", por nuk këndohet nga Klepto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klepto:


Komente 0