A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Klevi ABG's

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  32
  • Emri i Vërtetë:
  • Klevi Disha
  • Vendlindja:
  • Kamez 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Klevi ABG's është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Klevi ABG'S ose ndryshe Klevi Disha, kengetar dhe producent i njohur i nje prej studiove me te medha ne shqiperi (Keey Dee Records). Klevi ose ndryshe anormali i biteve. Se shpejti ai vjen me bashkpunime me kengetar te njohur shqiptar dhe te huaj. Banues ne Tirane. Ai e ka filluar karieren ne moshen 12 vjecare, ne fillim si Dj me von si producent dhe kengetar. Më datë 28 Prill 2012, Klevi ABG's publikon videoklipin "Je E Vetmja". Më datë 28...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Alby

O.D

Xheloo

Gentto'h

Clevinjo

Ruge

Flory

Deezy

El Ninjo

Redis


Tags: Klevi Abg's, Dj Klevi, Klevi Disha, Klevi Abg

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019