Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klevi ABG's - Te Lali Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  19

Ty te kam un copez jeet
syt me t'bukur nbot i ke
Je frymzim je not per mua
me muzike te them te dua

Jeeee
Buzqesh se te shkon tyy
sa mendoj un per ne te dy
imagjinoj sikur t'jemi bashk
dhe pushimet diku larg bashk
a mendon ti se sa te dua
a mendon ti se sa po vuaj
me muzik te them te dua te duuua
te duaaa

2X
Ue hajde goce goce hajde ke lali
se zemren do ta fali

Ty te kam un copez jet
syt me t'bukur nbot i ke
je frymzim je note per mua
me muzike te them te dua

2X
Zgjedh fjalet me te bukura per ti then por..
kur jam afer goja me tradhton
te kam ne zemer ty te mendoj
ta them ne sy ty jo ste n'drroj

2X
Ue hajde goce goce hajde ke lali ke lali
se zemren do ta fali

2X
Ue hajde goce goce hajde ke lali ke lali
se zemren do ta fali


Ky tekst u dërgua nga Niku Marku


Nuk kemi video për këtë këngë.


Klevi ABG's
Publikimi: 09/08/2014


Klevi ABG's - Te Lali
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Lali".
3. Video është e këngës "Te Lali", por nuk këndohet nga Klevi ABG's.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klevi ABG's:


Komente 1