Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klevi ABG - Kallzom Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nje femer si ti kisha lyp tan boten
Per ty kisha nal edhe kohen,
Prej teje sdo tlargohem,se ftohem un lodhem

Nji femer si ti kisha lyp tan kohen
Po se din ti jo jo se din ti
Un te pres ,pavarsisht prej moshes
Jo se din ti jo jo se din ti

Girl i need you,girl girl i need you 2x

ref.
Hajde kallzom ti hajde kallzom
Se sa po mdon ti se sa po mdon
Shum po mpleqen ti shum po mpelqen
Me ty duhet me kon me ty duhet me kon 2x

Boy i need you boy boy i need you 2x

Se na kena dallim na bojm ciftin perfekt
spo kuptoj pse po mshmangesh kur po mdo dhe vet
Ska mo vlera dashnia,kur ti mu mrri larg
Ska mo vler as jeta kur ne sjemi bashk

Nji femer si ti kisha lyp tan kohen
Po se din ti jo jo se din ti
Un te pres ,pavarsisht prej moshes
Jo se din ti jo jo se din ti

Girl i need you,girl girl i need you 2x

ref.
Hajde kallzom ti hajde kallzom
Se sa po mdon ti se sa po mdon
Shum po mpleqen ti shum po mpelqen
Me ty duhet me kon me ty duhet me kon 2x

Boy i need you boy boy i need you 2x


Ky tekst u dërgua nga Bioli MatojaKlevi ABG's
Publikimi: 12/06/2015


Klevi ABG - Kallzom
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kallzom".
3. Video është e këngës "Kallzom", por nuk këndohet nga Klevi ABG.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klevi ABG's:


Komente 0