Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klevi ABG's & Koli - Rrak Tak (Feat. Mandi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Klevi ABG’s:
TAK FAK SHIKIMI JOT SI SHIGJET .
SA I EMBEL I NXEHT, FIKSIM KE MBET
SE KAM PRANU KURR QE 1 FEMER E DU
AMA PER TY JAM KRENAR DHE BERTAS TU TREGU
SE
RRAK TAK PER TY MA BON ZEMRA
RRAK TAK NUK I DU TJERA FEMRA

RRAK TAK O SYNI MA I BUKUR
TI MA BON JETEN E LUMTUR

KREJT BOTEN ME LYP
REZULTAT JO NUK KA
KREJT KAN DASHT ME T’PAS
PO KUSH FATIN TIM SE KA
KAM 1 DHURAT PER TY
PLOT ME NDJENJA
TI QENDRON NE MES
SE PA TY NUK RREH ZEMRA

BUZA ME E BUKUR N’BOT
SOT ME THA TE DUA.
UN JETOJ PER TE DHE
AJO JETON PER MUA
DASHURIN’ QE KAM
JA SHPREH ME EMOCION
UN E PUTHI N’FAQE
AJO BUZEN E AFRON

Mandi Dajlani Ref.:

RRAK TAK
MA BONI ZEMRA
RRAK TAK
KUR TE PASH TY
RRAK TAK
O JETA IME
UN TE DUA VETEM TY

Koli:
SA HER QE T’SHOF TY
BUZA ME BUZEQESH
ZEMRA DON ME DAL NGA VENI
DHE ME THOT ME MU DO JESH
JE AJRI QE UN THITH
JE DRITA QE M’DRIÇON
KE GJITHÇKA QE UN DU
TI MU ME PLOTESON


Ky tekst u dërgua nga Ada


Nuk kemi video për këtë këngë.


Klevi ABG's
Publikimi: 08/01/2015


Klevi ABG's & Koli - Rrak Tak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrak Tak".
3. Video është e këngës "Rrak Tak", por nuk këndohet nga Klevi ABG's & Koli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klevi ABG's:


Komente 0