Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klevi ABG's - Jan Ata (Feat. Ru Di)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

JAN ATA
ATA QE NA KAN SHA
JAN ATA
ATA QE NA KAN PERKRAH
JAN ATA
ATA QE NA KAN NIMU
JAN ATA
QE NA BON T'VIM DERI KTU

ATA QE NA KAN SHA
ATA QE NA KAN PERKRAH
ATA QE NA KAN NIMU
QE NA BON T'VIM DERI KTU

I KAM CA FJAL SEKRETE
QE I MAJ THELL N'ZEMER
E KAM SHOQNIN MAS VETE
SE LEJ KURR PER NI FEMER
SA KERKOJN ME NA VRA
SA KERKOJN ME NA SHTY
INATIN FORT E KAN
SE S'KAN ARRIT ME NA THY
JAM AI QE PO NGJON
I VERTET DERI N'VDEKJE
DO MUNOHEM PER ABG
NE ÇDO GJO E ÇDO PERPJEKJE
I MENOVA MIR E MIR
KUR JU FUTA BASH KSAJ LOJE
U FUTA PA STRES
PO ME SHUM VITE PERVOJE

KERKUT HIT TE RI
SA E SOLLEM DHE PER JU
JAN RRIT INAT-G
SHUM KERKESA NA JAN SHTU
JAN HAP DISA PROBLEME QE
ISH U BO
KAN DAL CA DALLAVERE QE
PA NE NUK SHKO
NUK DU ME JU SHA
DU TE THEM UN I GJO
SE KAM NEVOJEN KOT
SE ABG PER TY S'O
RRESPEKTOJ ATE QE M'DO
JAP MBESHTETJE RRESPEKT
I MAJ GJITHMON
SE JAM ÇUN ME I TALENT

X2
JAN ATA
ATA QE NA KAN SHA
JAN ATA
ATA QE NA KAN PERKRAH
JAN ATA
ATA QE NA KAN NIMU
JAN ATA
QE NA BON T'VIM DERI KTU

A
ESHT FILLIMI I KSAJ LOJE
B
RRESPEKTIN TA TREGOJE
G
A TA THEM EDHE IHER
QA KUPTOHET ME KTO FJAL
KUR BOHET DIMRI VER'
KOM STIL E KOM ZO
KOM VLLO, ÇA DO MO
PRAP PRAP TI PO KERKO
JEMI MBLEDH NI NGA NI
ZBOJ GJO TJETER
VEÇ SE RRI
PSE KERKON KONKURENC KUR
LIGJIN TIM E DI

NUK KA RREP SOT HA
NUK KA ASGJO
U BO BISNES
HIT E BIT SHKRUM U BO
MUNOHNA HER MAS HERE
ME PERCJELL NI MESAZH
U ROBTOVA U COPTOVA
HARJRIN KUJT NUK JA PASH
JAM SHQIPTAR KUQ E ZI
JAM PJESTAR N'ABG
JAM SHUM ME NALT SE TI
ZONIN TIM NUK E KE NI
PER SHUM KOH DO DEGJOSH
DO HABITESH DO JA BOSH
....

X2
JAN ATA
ATA QE NA KAN SHA
JAN ATA
ATA QE NA KAN PERKRAH
JAN ATA
ATA QE NA KAN NIMU
JAN ATA
QE NA BON T'VIM DERI KTU

X2
JAN ATA
ATA QE NA KAN SHA
JAN ATA
ATA QE NA KAN PERKRAH
JAN ATA
ATA QE NA KAN NIMU
JAN ATA
QE NA BON T'VIM DERI KTU


Ky tekst u dërgua nga Giselda


Nuk kemi video për këtë këngë.


Klevi ABG's
Publikimi: 30/12/2015


Klevi ABG's - Jan Ata
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jan Ata".
3. Video është e këngës "Jan Ata", por nuk këndohet nga Klevi ABG's.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klevi ABG's:


Komente 0