Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klevi ABG's - Sikur S'do Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

2-E mos m'bej mu sikur s'do
Sikur sikur s'do
Se un e di qe ty ta do
Ty ty ty ta do

2-A dalim o le o je
Zemren ma ke o je qefin se ke o je
Pse bo sikur s'mdo

2-Se dhe shoqes I the se qefi ty ta ka
Se me zemer do po nuk e di pse se ma

2-Se kurr si ty se boj jo jo
Zonin ngre vet ty n'rrug ste lo

2-E mos mbej mu sikur sdo
Sikur sikur sdo
Se un e di qe ty ta do
Ty ty ty ta do

2-Ti po don lov ti po don lov
E di qe ki me ardh mandej ki mu lyp

2-Se kurr si ty se boj jo jo
Zonin ngre vet ty n'rrug ste lo

3-E mos m'bej mu sikur sdo
Sikur sikur sdo
Se un e di qe ty ta do
Ty ty ty ta do
Klevi ABG's
Publikimi: 08/07/2017


Klevi ABG's - Sikur S'do
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sikur S'do".
3. Video është e këngës "Sikur S'do", por nuk këndohet nga Klevi ABG's.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klevi ABG's:


Komente 0