TEKSTESHQIP

Klevi ABG's
Te Lali
Lyrics

Ty te kam un copez jeet
syt me t'bukur nbot i ke
Je frymzim je not per mua
me muzike te them te dua

Jeeee
Buzqesh se te shkon tyy
sa mendoj un per ne te dy
imagjinoj sikur t'jemi bashk
dhe pushimet diku larg bashk
a mendon ti se sa te dua
a mendon ti se sa po vuaj
me muzik te them te dua te duuua
te duaaa

2X
Ue hajde goce goce hajde ke lali
se zemren do ta fali

Ty te kam un copez jet
syt me t'bukur nbot i ke
je frymzim je note per mua
me muzike te them te dua

2X
Zgjedh fjalet me te bukura per ti then por..
kur jam afer goja me tradhton
te kam ne zemer ty te mendoj
ta them ne sy ty jo ste n'drroj

2X
Ue hajde goce goce hajde ke lali ke lali
se zemren do ta fali

2X
Ue hajde goce goce hajde ke lali ke lali
se zemren do ta fali

DËRGOI:
INFO
Për ti dhënë gjithçkaje më shumë atmosferë, ky projekt është paraqitur mjaft këndshëm me videoklip, i cili u publikua me datë 9 Gusht 2014.