TEKSTESHQIP

Klevi ABG's
Je Dashuri
Lyrics

Sjam un sje ti .. mendoj per ty thell ne koh . Sje ti vetmi . Je per mua dashuri . E di sjam i vetmi ne kete bot . Dhe pse dashuris si them dot jjooooo. Si te jem nga brenda shum i ftoht.

Kur e marr me mend . Qe pa ty sjam asgjo. Kur e shikoj veten dhe mendoj dicka . Dicka qe sbon me ba. Me dash 1 vajz dika . Me fut doren nzjarr per ta . Me zon be vet per ta.

Ref: Je ti fryma qe me mban gjall . Je e vetmja qe kam xhan . Thell ne zemer te kam . Je tiiii dashurii.

Kam 1 jet shum tgjat plot me plane dhe endrra. Besom je pjes e saj per ty kam fjalet e arta . Je arsyeja lumturis je çelsi humorit tem. Nuk tkisha dash Miss nzemer per ty ka shum vend. Kur buza jote mprek ngadal dicka si ndjenj afron. Du me tmarr nkrah ta nij ngrohtsin kur mperqafon. Ta nij frymarrjen e vecant e zemren kur rreh. Ti nuk je per nji nat betohem nzot qe jo sje.

Du me tpas per dit se shum po me merr malli. Ti per mu je drit kto sjan vec fjal djali.

DËRGOI:
INFO
Nisur nga dëshira për të dhuruar sa më shumë emocione, ky materiali muzikor është finalizuar tek shikuesit nga ana vizuale edhe me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua me datë 21 Nëntor 2014.