TEKSTESHQIP

Klevi ABG's & Koli
Gjithmone Bashke
Lyrics

Sa me fat jam ja them gjith botes.
Sa te dua i them ksaj goces.
Si ne fillim kur mu duk si enderr
jo se mendoja
po per ty po e bej kengen
aaaaaa sa te dua tani
eeee shpirti im je vetem ti
a tkujtohet per her tpar
veshtrim t thell ne te dy
pa pritur un te putha
ty lot te dolen nga ato sy
tshikova e qesha
shum ket gjo e desha
zoti mboni shenj
se cdo nat per ty un lutesha
o zemerrrr tani jam plotesu
kam ca gjona njet qe i kam kerku

Ndihem si mret a
kur jam me tyyyy
edhe pse shpesh ti
sme sheh ne sy
o zemerr a
me le qe tflass
e un ngadal jo
e kthej koken pas
ahaaaaaaaa
sa te dua
eheeee ti je per mua
PA TY JETA SKA KUPTIM PA TY ZEMRA KA NDRYSHIM
PA TY THJESHT JAM SI JETIM TE DU PER JET O YLLI IM
TI JE HENA QE ME NDRICON NATEN RRUGEN MA TREGON
DHE KUR HUMB NE KETE JET TI MBON TJEM SI KAMPJON
NE KET JET SHUM PROVON NGAIHER HUM PO DHE FITON
ATE QE DO JO SE HARRON ARSYA QE GJALL NA JETON

NQOFT SE TI KE FRIK DHE UN NUK JAM ATY
KUJTOHU DHE MENDOU SEPSE UN TE DUA TY
DO JEMI GJITHMON BASHK ME TY DUA TA MBAROJ
DO KEMI NJI FAMILJE DERI SA QELLI TE NA KERKOJ !!!!!!