TEKSTESHQIP

Klevi ABG's
Sikur S'do
Lyrics

2-E mos m'bej mu sikur s'do
Sikur sikur s'do
Se un e di qe ty ta do
Ty ty ty ta do

2-A dalim o le o je
Zemren ma ke o je qefin se ke o je
Pse bo sikur s'mdo

2-Se dhe shoqes I the se qefi ty ta ka
Se me zemer do po nuk e di pse se ma

2-Se kurr si ty se boj jo jo
Zonin ngre vet ty n'rrug ste lo

2-E mos mbej mu sikur sdo
Sikur sikur sdo
Se un e di qe ty ta do
Ty ty ty ta do

2-Ti po don lov ti po don lov
E di qe ki me ardh mandej ki mu lyp

2-Se kurr si ty se boj jo jo
Zonin ngre vet ty n'rrug ste lo

3-E mos m'bej mu sikur sdo
Sikur sikur sdo
Se un e di qe ty ta do
Ty ty ty ta do