Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Klevis Maliqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1
 • Vendlindja:
 • Cerrik 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
Klevis Maliqi është një shkrimtar.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Romario Xhaferri

Leonard Mrishaj

Besart Ramiz Tafaj

Samed Hoxhaj

Serael

Endrit Mehmeti

Matt K

Mahir Ademi

Gentinikqi

Bujar Meholli


Tags: Klevis Maliqi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet