Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klinsman Llazani - Qefliu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ne per qef me shok't e mi
Po festojme edhe nji here
Me ka fal Zoti qefli
Nuk e boj qefin qeder

Refren

Qefli jam qefli
O per shtate pale qefe
gzoje jeten si te vi
S'marrin gjo me vete

Qefli jam qefli
Kush ne njeh e di
Kur asht puna me harxhu
nuk boj llogari

2

Jo nuk ka si qefliu
E ka zemren helviar
Babaxhan e shpirt njeriu
Edhe Zoti ia bon mbare..


Klinsman Llazani - Qefliu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qefliu".
3. Video është e këngës "Qefliu", por nuk këndohet nga Klinsman Llazani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klinsman Llazani:


Komente 0