A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Klinti Çollaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  46
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Klinti Çollaku është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Klinti Çollaku është një nga zërat e rinj më të mirë, të cilin e kemi dëgjuar në spektaklin e talenteve të reja “Gjeniu i vogël” teksa këndonte “Makina e memories”, “Belle” apo dhe “Sytë e tu”. Triumfi në një tjetër spektakël talentesh siç ishte “The Voice of Albania” do t’i hapte rrugën drejt këngëve tashmë të shkruara për të në kompeticione apo dhe videoklipe. Aktualisht studion për menaxhim biznes. Në vitin 2011, Klinti Çollaku merr pjesë n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Fitues i

Voice Of Albania

Pjesëmarrës në

Gjeniu I Vogel

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ardit Çuni

Deklan

Stiv Boka

Dylan

Xhevi

Gussi

Alban Ramosaj

Andi Stafuka

Noga

Loni Gashi


Tags: Klinti Çollaku, Klint Çollaku, Klinti Collaku

Klinti Çollaku në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019