Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klodian Korra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Klodian Korra është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 16 Tetor 2013, Valbona Xeka publikon videoklipin "Gusha Me Arome", në bashkëpunim me Klodian Korra. Më datë 29 Dhjetor 2016, Klodian Korra publikon videoklipin "Çunin Desha". Më datë 23 Nëntor 2019, Veronika Rapushi publikon videoklipin "Mjaft", në bashkëpunim me Klodian Korrën. Muzika e këngës u punua nga Sardi Mneri, teksti u shkrua nga Gezim Mneri, ndërsa për orkestrimin u kujdes Sardi Mneri & Gezim Mneri. Videoklipi u prodhua ng...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mursel Murseli

Hysen Trubareva

Egzoni Vogel

Skender Buzoli

Altin Tirona

Aldi Loci

Miri Kamzes

Artur Qerimi

Soni I Vogel

Fidan Hajrizi

Tags: Klodian Korra, Klodi Laprakes


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet