Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Klodi Shehu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Klodi Shehu është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Besnik Zikolli

Xhulio Milloshi

Rifat Maxhuni

Sami Aliu

Florian Zyka

Hekuran Prenaj

Arti Rec

Dino Zigelli

Skender Doshlani

Kushtrim Hajrullahu

Tags: Klodi Shehu, Crossbones


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet