Klodian Kaçani
Klodian Kaçani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Vlorë Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali Itali
  • Ditëlindja:
  • 20 Gusht
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♌ Luani

Biografia

BIOGRAFIA: Klodian Kaçani është një këngëtar i njohur. Në vitin 2011, Klodian Kaçani merr pjesë në The Voice of Albania 1. Në Dhjetor 2013, Klodian Kaçani merr pjesë në Festivali i 52-të në RTSH me këngën "Me Ty". Në Maj 2015, Klodian Kaçani merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Jo". Në Dhjetor 2015, Rezarta Smaja & Klodian Kaçani marrin pjesë në Festivali i 54-të në RTSH me këngën "Dashuri Në Përjetësi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0