A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Klordian Rama

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Klordian Rama është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Në Nëntor 2013, Klordian Rama merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Vish Fustanin E Bardhe". Më datë 5 Prill 2017, Klordian Rama publikon videoklipin "C'eshte Jeta More Shoke". Më datë 13 Prill 2019, Klordian Rama publikon videoklipin "Dasëm Po Ben Lala Gjoni". Teksti i këngës u shkrua nga Arben Duka....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nevruz Nure (Lulushi I Korçës)

Tomorr Biba

Perlat Pashaj

Ylli Cela

Edmond Grembi

Nimet Sulkaj

Met Doku

Gerti Hyka

Agron Zhuga

Aleks Micka


Tags: Klordian Rama, Klodian Rama

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019