Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klodiana Vata - Shkoder Je Si Rreze Drite  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

26/12/2017

2017-12-26T17:44:09+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shkoder Je Si Rreze Drite" kënduar nga Klodiana Vata.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Klodiana Vata i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Klodiana Vata:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet