TEKSTESHQIP

Klodiana Vata
Tatuazhi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tatuazhi" kënduar nga Klodiana Vata.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzikën e këngës e kompozoi Artion Qamili, ndërsa për fjalët e këngës është kujdesur Ramazan Çeka.