Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

KMC - Per Ju
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ju".
3. Video është e këngës "Per Ju", por nuk këndohet nga KMC.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


KMC - Per Ju (Feat. Lil G)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

08/08/2010

2010-08-08T17:56:27+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Ju" kënduar nga KMC.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Mentor Haziri - Per Ju

Luan me ne kjo jete
Dhe zemren djeg
Sa dashuri na fal
E sa na merr...

Erinda Dhima - Per Ju

Ndjenja me hyjnore.
Malli im per ty.
Do kendoj sot per ju,
Kjo eshte dashuri.

Zjarrin tend e dua.
Prekja me terbon.
Le t'me thone ki kujdes,
Nuk me behet von'.

Ti me ben te vuaj
Jo ti mos me thuaj.
Jete me jep kjo dashuri per ty.
Mos dysho per mua.
Vetem ty une dua.
Dielli jetes sime ti.

Ref(2.x)
Hej zemren ti mos e mundo.
Jo mos e tradhto.
Neper nate do te vij te te puth ty ne sy.
Jam me ty, dashuri jam per ty.

Ti me ben te vuaj.
Jo ti mos me thuaj.
Jete me jep kjo dashuri per ty.
Mos dysho per mua.
Vetem ty une dua.
Dielli jetes sime ti.

Ref(4.x)

Heeeej.
Më Shumë Këngë Nga KMC:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë