Më mbaj mend (për 1 muaj)


KMC - Po M'pelqen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po M'pelqen".
3. Video është e këngës "Po M'pelqen", por nuk këndohet nga KMC.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


KMC - Po M'pelqen (Feat. Tonni)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Shkodra Fest 1

Komente

Asnjë Koment

17/12/2014

2014-12-17T16:50:07+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po M'pelqen" kënduar nga KMC.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 12 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
12

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Nasty D - Po M'pelqen

Nasty D :

Se je kam pelqen 8x

O kam pelqen
Qysh po kesh
Qysh po fol ti

Se o kam peqen
Qysh po kesh ti
Qysh po fol ti

Se o kam pelqen
O kam pelqen

Robb Daddy :

Ey Gjula
Un syt te ti i ngula
Zemren ntem je ka bon terthurra
Kur pot tsho pom kruhet huna
Tash ti pe din tripin
Dridhe hajt ama ni nat
Ti je shum e bukur
Un jam shum me fat

Ajo mthirr G(gji)
E thirr thirri bejbe
Nese ki shoqe thirr thirri krejt yeah
Tu ta sill krejt
Un ty du met tnxan
Veq perinati tkrejtve


Nasty D :

O kam pelqen
Qysh po kesh
Qysh po fol ti

Se o kam peqen
Qysh po kesh ti
Qysh po fol ti

Se o kam pelqen
O kam pelqen

Robb Daddy :

Menyra qysh e bon ti
Ngjyren ntrup tem
Like Beyonce
E dashuron ti
On over on over
Me mu e bon ti

Nalu pak nalu knena
Bejbe vetem un e di jena 2x

Tkom than edhe ma heret
Bejbi qe un veq ty
Kom met tnxan
E di qe ty shoqetua
Ju thua qe shancen sja kom dhan

Nasty D :

O kam pelqen
Qysh po kesh
Qysh po fol ti

Se o kam peqen
Qysh po kesh ti
Qysh po fol ti

Se o kam pelqen
O kam pelqen

Nasty D :

Se je kam pelqen 8x

Stresi - Po M'pelqen

Hey yo! aaaaaaaa
S'di ca po ndodh?
po kjo s'po me beson
qe un paskam ran dashni
normal i kan kam tregu
qe une kshtu ashtu
po si do qe t'jet ajo vdes per mu
prandaj thom ama buzen si ta puthi buzen
ti ama trupin si ta heki bluzen
nema doren si ta preki doren
ama si ta vej te ti tatuazh kuroren

ccccc ca rrugaci ja mori zemren vajzespa kalu afati bo bobo
shife ca na gjeti i boni gjith per vete shife ca mistreci etj ............................................................................................................mlidhni keq kur flasin keq per ty...............................................................................................
Më Shumë Këngë Nga KMC:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë