Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kobra aka Helmusi - Dy Tri Fjal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

yeaahhh

2 - 3 fiaal prei meiee hiqq ma shumm .

se aty ku ka shum fial ska qik as dial.

nje ngjarje madhore dhez flak si zjerrmi repin e bona per veti jo me mu rrit emri.

qe erdha tash mbrapa jo skem ngel ky osht repi jem e ju ja lash deren qel . e veprat e mia se spii gjuj n`rima ki mi msu rresht per rresht si nshkoll ata msima se sjon vitamina as pika jasht te gjujtne po kallxoin realitetin e jetes shum t`vujtnje do jon shkru nen hije t`qirit e do ne munges t`drits, do jon tshkru me ngjyr tkuqe tu i bo ball merzis mos mendo filozofi kjo nuk o shkenc emri KOBER dot jetoi sat ket egzistenc

laaaa laaa laaaaaa aaa.

llaaa laaaa llaaaaa aaa..


Ky tekst u dërgua nga Kushtree.m `gg

Kobra aka Helmusi - Dy Tri Fjal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Tri Fjal".
3. Video është e këngës "Dy Tri Fjal", por nuk këndohet nga Kobra aka Helmusi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kobra aka Helmusi:


Komente 0