Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kobra aka Helmusi - Per Njerzit E Mi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kejt ma ndryshe zonin mka ra gripi ( A po valla)
Athu pse mka ra gripi smuna me qit as ni zo nto
A jo kom me qit diqka
Ok free beat

Per ata qe jon belaxhi
Per ata qe sja kan ni qysh thojn
Per ata qe sja ka ni cepi karit
Haha nbela na ka rrit xhepi

Kur e mora ni laps ndor tekstin e par kur e shkrova
Menova qysh me lon emrin dukur KOBER pse e thurra
E bona me nje qellim interpretim i gabume
Nese menon per gangster at'her sje i qellum
I ngarkum prej problemeve i zbatum prej ligjeve tmija
Ni kusht vetes sun ja qita mu mqet ntok veq alltija
Ejo grushtat ty ejo shkelmat tu se pidh none kom qillu athu pse athu
Normal qiky qe jom kari som han per kon
Aj qe tkeqen mu ma don i japi me shum se don
I rritun ne ambinet burrnor shembullor SHQIPE
Njerzt e mi ma bojn halla se SKIVJAN u rrite
Dashni per juve jeni ata qe ma mani krahin ton
Se rinija e SKIVJANIT jon nisha gjithmon
Mos tju ha kari sa tkom zo e dberrtas
E keni KOBREN qe nuk ngel kurr per mas

REF;
Shumica njerve qe i kom te bledhun ktu dashni
Per shokt e mi per ata qe jon belaxhi
Per ata qe sja ka ni qysh thojn cepi karit nuk na ha
Me bela na ka rrit djepi

Eyyy
Dashni o shokt e mi
Prej meje jaranat e mi
Qe me juve hej
N'zemer t'thell e kom dashnin
SHQIPET E PERGJAKSHME
Nkar let shkojn ata qe um shajn
dhe po shajn
FUCK YOU MOTHER FACKER


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend   sokoli25


Nuk kemi video për këtë këngë.


Kobra aka Helmusi
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/09/2010


Kobra aka Helmusi - Per Njerzit E Mi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Njerzit E Mi".
3. Video është e këngës "Per Njerzit E Mi", por nuk këndohet nga Kobra aka Helmusi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kobra aka Helmusi:


Komente 0