Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kobra aka Helmusi - Jetoj N'stres Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ref;
....................
Nuk kaj po zemra pom dhem
Athu ku e kom venin n'parajs a n'xhenem
Zdu prej kujt mirmrama as mirmengjes
1000 vjet un i paqsha ko me jetu n'stres
....................

....................
I bona senet gati mu nis n'rrug pa kthim
Mthas MELAQJA ZOTIT ku e ki at vetbesim
I thash nuk e di ma ka mar 1 furtun
Mtha o ti KOBËR edhe d'vdeksh sje i harrum
E m'shkun do lot n'sy u nale me 1 çast
Tash athu pse pom shtyn jeta me kast
E kjo pytje lyp pergjigje e pergjigjja met jetim
Besa qe ma dhe mle mu pa kuptim
Ska kthim zdu met pa ty as kerkon
Dashnija n'dit e sodit thehet si 1 karton
Ejj a po kupton mos kuptofsh ta dho spjegimin
Kush mushet gjynahe ka me pa shpejt trishtimin
Pasurin e sho me sy po pasurija nuk ka skaj
E dikush mas ....................
Zdu me pas FERRARI qka osht aj pos 1 ..........
E qka du me pas KOBRA du me pas veq dashni t'pastur
....................

Ref; 2
....................
Nuk kaj po zemra pom dhem
Athu ku e kom venin n'parajs a n'xhenem
Zdu prej kujt mirmrama as mirmengjes
1000 vjet un i paqsha ko me jetu n'stres
....................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendKobra aka Helmusi
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/07/2008


Kobra aka Helmusi - Jetoj N'stres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jetoj N'stres".
3. Video është e këngës "Jetoj N'stres", por nuk këndohet nga Kobra aka Helmusi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kobra aka Helmusi:


Komente 0