Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
 • Emri i Vërtetë:
 • Shkodran Dërmaku
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Mosha:
 • 32 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Koda është një këngëtar. Koda i takon gjeneratës më të re të estrades shqipëtare dhe pasioni i tij ka lindur së bashku me të. Koda, qysh si fëmijë mori pjesë në të gjitha aktivitetet kulturo-artistike të organizuara nga adhuruesit e kohës. Jeta dhe dashuria ndaj bashkëatdhetarëve dhe nostalgjisë për atdheun, krijuan te Koda zërin e ëmbel për t´u kënduar adhuruesëve shqiptarë nëpër qytet evropiane. Koda jeton në Stuttgart të Gjermanisë dhe jehona e tijë e këngës me motiv...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

D.M.Th.Ok

Gzim Metaj

Philipsx Tell'em

T-One

Zeero.B

Fis'ko

Click-E

Siller Banioz

Act

K'r

Tags: Koda, Shkodran Dërmaku, Shkodran Dermaku


Komente mbi këtë artist