Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Koha është një grup artistësh i njohur. Në Dhjetor 1997, Koha marrin pjesë në Festivali i 36-të në RTSH me këngën "Paratë Flasin". Në Maj 2007, Koha marrin pjesë në Top Fest 4 me këngën "Kur Djalli Dashuron Nje Engjell". Në Maj 2008, Koha marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Enderr E Njejte". Në Maj 2009, Koha marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Zgjohu"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi ARB

R.A.G

Orient Express

Night Rappers

Grupi Mjellma

Madd Dogs

Kadenca Dhe Naseri

Motrat Krasniqi

Tempulli G

Erozioni

Tags: Koha, Arber Kolonja, Koha Band


Komente mbi këtë artist