Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kol Bardheci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Gjakove 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Kol Bardheci është një këngëtar i njohur.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kasso

Ajet Sinani

Krayzie Xia

Floja

Trim Jakupi

Blend

Nexhmi Mehmeti (Nexhi)

Muaad

Met Sadiku

Niti-Bronx

Tags: Kol Bardheci


Komente mbi këtë artist