A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Produksioni Kola

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  8
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Produksioni Kola is a popular recording studio. Në vitin 2018, Produksioni Kola publikojnë albumin "Yjet Me Yje 2". Në vitin 2018, Produksioni Kola publikojnë albumin "Yjet Me Yje 1"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Albums

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Onimamedia

VisSoundMedia

Euroliza

Envinion

Liti

On Records

MAF Production

Supercut

Avi Rinia

Talelli Production


Tags: Produksioni Kola, Kola

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019