Kola
Kola

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Kola është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Kola, duket të jetë një emër mjaft premtues në skenën muzikore shqiptare. Më datë 1 Gusht 2017, Xhino publikon videoklipin "Dollia", në bashkëpunim me Kola. Muzika e këngës u punua nga Alandy, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alandy. Videoklipi u prodhua nga Entermedia. Më datë 27 Dhjetor 2016, D.U.D.A. publikon videoklipin "Tipa T'ron", në bashkëpunim me Overlord & Kola. Më datë 5 Shkurt 2018, Reperi i ri Kola sjell projektin e parë solo...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0