Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kole Oroshi - Ah Loke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Loke".
3. Video është e këngës "Ah Loke", por nuk këndohet nga Kole Oroshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Kole Oroshi - Ah Loke Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Komente

1 🔥

03/04/2012

2012-04-02T23:56:41+01:00U kon lufta mori flak, dhe kosova u mlu gjak.
Pastaj gjaku u palu, i ra shpirti lokes me bajt shume.
Plake dhe dhimbje plot, Lokja bi ti qan me lote..
Nuk e din se ku i ka gjallet vra..
Nuk e din..

Njeri gjall, per jet prej saj u nda
A kish kush loken me qetesu
O me pajtu

Nan loke, per ty lotet qain gjithmon
se zemren e kishe marr
Moj loke, plaget skan sherim nuk kam se
te kujtoj me mall.

Lokja pat kerku djemt e saj me perqafu
Me i puth per te fundit here, e me gzim e shkreta jet me ndrru
Zemra nau qa, e sherim per te nuk ka
Edhe lotet sjon tu nda e gjith tu qa
Loke moj.

Ti na deshte..
Deshte me gjithe shpirt,
sa pikllim, ma su pam kur u pershendetem..

Nan loke, per ty lotet qain gjithmon
se zemren e kishe marr
Moj loke, plaget skan sherim nuk kam se
te kujtoj me mall.


Ky tekst u dërgua nga  linda
Më Shumë Këngë Nga Kolë Oroshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet