Koli Picaku

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Koli Picaku është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Ka kohë që ai mendon të nisë muzikën pasi e ka pasion. Koli është me origjinë nga Shqipëria, por jeton në Gjermani. Më datë 10 Qershor 2019, Koli Picaku publikon videoklipin "Dashnin Ma Jep" në stilin regaton-etno. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Alban Arifi, teksti nga Marjan Kola, Studio Global Records dhe video nga produksioni A.BA. Më datë 16 Nëntor 2019, Koli Picaku publikon videoklipin "Te Desha, Te Dua". Muzika e këngë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Bedri Kryeziu

Omar

Arsen Mani

Hakif Krasniqi

Flakron Voca

Naim Smakolli (Nimi)

Xhavit Gjikollaj

Gjergj Tunaj

Reli Mborjes

Egzon Bajra


Tags: Koli Picaku

Krijo Një Kartolinë