TEKSTESHQIP
Teksti: Enver Batllava & Nazmi Gerdovci - Cka Ka Hasmi Qe U Prish N'koke

Ky model është i aksesueshëm dhe mund të editohet vetëm nga ata që janë regjistruar dhe kanë bërë login.