Më mbaj mend (për 1 muaj)


Korab Shaqiri - Fenomen

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fenomen".
3. Video është e këngës "Fenomen", por nuk këndohet nga Korab Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Korab Shaqiri - Fenomen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Muzika & Teksti:

Korab Shaqiri

Orkestrimi:

Florent Boshnjaku

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2019

Komente

Asnjë Koment

01/09/2019

2019-08-31T23:00:00+00:00Fenomen nuk eshte menyra
si toka njerzt i rrotullon ooo-on
Fenomen nuk jan as yjet
as tornado qe shkatrron ooo-on
Fenomen nuk eshte termeti
as permbytja jo e as gjemit iii-it
Fenomen sjan piramidat
Fenomen nuk jan stuhiiit

Ref..
Fenomen je ti, qe aq shum ty te dashuroj
je ti qe prap me ty jeten e mendoj
dhe kurr, me asnje tjeter nuk te krahasooojjj
Fenomen je ti, qe aq shum ty te dashuroj
je ti qe prap me ty jeten e mendoj
dhe kurr, me asnje tjeter nuk te krahasooojjj
ste krahasoojj..

Fenomen nuk jan dy male qe natyra kurr nuk i bashkon ooo-on
Fenomen nuk eshte as lumi qe hap brigje detin takoonn
Fenomen nuk eshte termeti
as permbytja jo e as gjemit iii-it
Fenomen sjan piramidat
Fenomen nuk jan stuhiiit


Ky tekst u dërgua nga @korabshaqirifan
Më Shumë Këngë Nga Korab Shaqiri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet