Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Koray Avci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  15
  • Vendlindja:
  • Ankara 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Koray Avci është një këngëtar i huaj i njohur. Ankara'da 1 Ocak 1984 yılında doğup büyüyen Koray Avcı, aslen Erzincan'ın Tercan ilçesindendir Çocukluğundan beri resim ve müziğe karşı ilgisi vardır. Müzik yolculuğuna Ankara'da ki bazı performans mekanlarında zaman zaman şarkı söyleyerek başlamıştır. Her ailenin arzu ettiği gibi Avcı ailesi de çocuklarının "ilim irfan sahibi" bir kişi olmasını ister ve onu pozitif bilim alanında öğrenim görmesinde ısrar ederler. Koray; istemeyerek de olsa...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mabel Matiz

Mustafa Ceceli

Tose Proeski

Buray

Muhabbet

Colonel Reyel

Pantelis Pantelidis

Alfonso Herrera

Claude Kelly

Lee Dewyze

Tags: Koray Avci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet