Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kosovare Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  70
BIOGRAFIA: Kosovare Gashi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 24 Dhjetor 2014, Kosovare Gashi publikon videoklipin "I Huaj". Muzika e këngës u punua nga Ardian Kastrati, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga MProduction. Në Prill 2016, Kosovare Gashi merr pjesë në Celësi Muzikor 10 me këngën "Të Du". Më datë 12 Qershor 2021, Kosovare Gashi publikon videoklipin "Kjo Buk E Gurbetit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

Live 2016 (2016)

★★★☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Kosovare Gashi

Komente 0