TEKSTESHQIP

Kosovare Gashi
Vetem Nje Minut
Lyrics

vetem nje minut
po kerkoj nga ti
te lutem ore djale
ti ame degjon
me shikon ne sy
dhe pyte zemren tonde
e pastaj me thua a me do as sme do

sa here te shoh rruges
ti kur po kalon
nuk mund te durohem pa te shiku ty
dita shum e gjate
dhe nata nuk po shkon
te shoh ne enderr pa vene gjum ne sy

DËRGOI: