TEKSTESHQIP

Kosovare Gashi
Bojna Dasem
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bojna Dasem" kënduar nga Kosovare Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.