TEKSTESHQIP

Kosovare Gashi
Kjo Buk E Gurbetit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kjo Buk E Gurbetit" kënduar nga Kosovare Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një dozë më të madhe te kreativitetit, krijimi muzikor prezantohet në ekranet tona me shije edhe me anë të një videoklipi muzikor, video produksionin e të cilit e krijoi ProMedia. Ky videoklip u publikua më 12 Qershor 2021. Këngën e orkestroi Besnik Zikolli.