TEKSTESHQIP

Kosovare Gashi
Bija Nanës (Kanagjegji)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bija Nanës (Kanagjegji)" kënduar nga Kosovare Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Një klip mund të mos jetë hit, por një hit duhet të ketë një klip. Është ky një ligj i pashkruar në showbizin tonë, ndaj krijimi muzikor është përcjellë para shikuesve i realizuar në spektrin vizual edhe me një videoklip, produksionin e të cilit e punoi ProMedia. Videoklipi u publikua më 13 Maj 2023.